Microchip Technology MSMCG78CAE3
Número da peça
MSMCG78CAE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-215AB, SMC Gull Wing
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MSMCG78CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 78VWM 126VC SMCG
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MSMCG78CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MSMCG78CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCG78CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMCG78CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 78V 78V 78V 78V 78V
Voltage-Breakdown(Min) 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 126V 126V 126V 126V 126V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 11.4A 11.4A 11.4A 11.4A 11.4A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)