Microchip Technology MSMLG18CAE3
Número da peça
MSMLG18CAE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-215AB, SMC Gull Wing
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MSMLG18CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMLG
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MSMLG18CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MSMLG18CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLG18CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG18CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Breakdown(Min) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 102.8A 102.8A 102.8A 102.8A 102.8A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)