MXLPLAD15KP22AE3.pdf
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 22V | 22V | 22V | 22V | 22V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 423A | 423A | 423A | 423A | 423A |
| Power-PeakPulse | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) |