Microchip Technology MXLPLAD18KP10CA
Número da peça
MXLPLAD18KP10CA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXLPLAD18KP10CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD18KP10CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD18KP10CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD18KP10CA?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Breakdown(Min) 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 17V 17V 17V 17V 17V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1059A (1.059kA) 1059A (1.059kA) 1059A (1.059kA) 1059A (1.059kA) 1059A (1.059kA)
Power-PeakPulse 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW)