Microchip Technology MXLPLAD18KP28A
Número da peça
MXLPLAD18KP28A
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
Nonstandard SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXLPLAD18KP28A.pdf
Descrição
TVS DIODE 28VWM 45.5VC PLAD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MXLPLAD18KP28A on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD18KP28A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD18KP28A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28V 28V 28V 28V 28V
Voltage-Breakdown(Min) 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.5V 45.5V 45.5V 45.5V 45.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 396A 396A 396A 396A 396A
Power-PeakPulse 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW)