Microchip Technology MXLPLAD18KP7.5CAE3
Número da peça
MXLPLAD18KP7.5CAE3
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXLPLAD18KP7.5CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD18KP7.5CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD18KP7.5CAE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD18KP7.5CAE3?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Breakdown(Min) 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 121V 121V 121V 121V 121V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 149A 149A 149A 149A 149A
Power-PeakPulse 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW)