MXLPLAD30KP18AE3.pdf
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 20V | 20V | 20V | 20V | 20V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 975A | 975A | 975A | 975A | 975A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |