Microchip Technology MXLPLAD30KP58CAE3
Número da peça
MXLPLAD30KP58CAE3
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXLPLAD30KP58CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD30KP58CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD30KP58CAE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD30KP58CAE3?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58V 58V 58V 58V 58V
Voltage-Breakdown(Min) 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 318A 318A 318A 318A 318A
Power-PeakPulse 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW)