Microchip Technology MXLPLAD36KP30AE3
Número da peça
MXLPLAD36KP30AE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
Nonstandard SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXLPLAD36KP30AE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 30VWM 48.8VC PLAD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MXLPLAD36KP30AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD36KP30AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD36KP30AE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 30V 30V 30V 30V 30V
Voltage-Breakdown(Min) 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 48.8V 48.8V 48.8V 48.8V 48.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 738A 738A 738A 738A 738A
Power-PeakPulse 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW)