MXO45-2C-1M843200.pdf
| Imagem |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | MXO45 | MXO45 | MXO45 | MXO45 | MXO45 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 1.8432 MHz | 1.8432 MHz | 1.8432 MHz | 1.8432 MHz | 1.8432 MHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| FrequencyStability | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 26mA | 26mA | 26mA | 26mA | 26mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.819 L x 0.520 W (20.80mm x 13.20mm) | 0.819 L x 0.520 W (20.80mm x 13.20mm) | 0.819 L x 0.520 W (20.80mm x 13.20mm) | 0.819 L x 0.520 W (20.80mm x 13.20mm) | 0.819 L x 0.520 W (20.80mm x 13.20mm) |