MXPLAD15KP7.0CAE3.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 7.78V | 7.78V | 7.78V | 7.78V | 7.78V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 1251A (1.251kA) | 1251A (1.251kA) | 1251A (1.251kA) | 1251A (1.251kA) | 1251A (1.251kA) |
| Power-PeakPulse | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) |