Microchip Technology MXPLAD36KP26CA
Número da peça
MXPLAD36KP26CA
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
Nonstandard SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXPLAD36KP26CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 26VWM 43VC PLAD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MXPLAD36KP26CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXPLAD36KP26CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXPLAD36KP26CA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 43V 43V 43V 43V 43V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 838A 838A 838A 838A 838A
Power-PeakPulse 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW)