Microchip Technology MXPLAD36KP400CAE3
Número da peça
MXPLAD36KP400CAE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
Nonstandard SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MXPLAD36KP400CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 400VWM 644VC PLAD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MXPLAD36KP400CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MXPLAD36KP400CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXPLAD36KP400CAE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 400V 400V 400V 400V 400V
Voltage-Breakdown(Min) 444V 444V 444V 444V 444V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 644V 644V 644V 644V 644V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 56A 56A 56A 56A 56A
Power-PeakPulse 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW)