NPA-100B-005G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NPA-100B-005G.
| Imagem |
| Series | NPA-100 | NPA-100 | NPA-100 | NPA-100 | NPA-100 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Applications | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount |
| PressureType | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge |
| OperatingPressure | 5PSI (34.47kPa) | 5PSI (34.47kPa) | 5PSI (34.47kPa) | 5PSI (34.47kPa) | 5PSI (34.47kPa) |
| Output | 100 mV ~ 166 mV | 100 mV ~ 166 mV | 100 mV ~ 166 mV | 100 mV ~ 166 mV | 100 mV ~ 166 mV |
| Accuracy | ±1.5% | ±1.5% | ±1.5% | ±1.5% | ±1.5% |
| Voltage-Supply | - | - | - | - | - |
| PortSize | Male - 0.12 (3mm) Tube, Dual | Male - 0.12 (3mm) Tube, Dual | Male - 0.12 (3mm) Tube, Dual | Male - 0.12 (3mm) Tube, Dual | Male - 0.12 (3mm) Tube, Dual |