Orion Fans OD172SAP-48HB
Número da peça
OD172SAP-48HB
Fabricante
Orion Fans
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.OD172SAP-48HB.pdf
Descrição
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order OD172SAP-48HB on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the OD172SAP-48HB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD172SAP-48HB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD172SAP-48HB.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Box Box Box Box Box
Series OD172S OD172S OD172S OD172S OD172S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC
Size/Dimension Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Width 50.80mm 50.80mm 50.80mm 50.80mm 50.80mm
StaticPressure 0.790 in H2O (196.8 Pa) 0.790 in H2O (196.8 Pa) 0.790 in H2O (196.8 Pa) 0.790 in H2O (196.8 Pa) 0.790 in H2O (196.8 Pa)