OD3828-12LB02A.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OD3828 | OD3828 | OD3828 | OD3828 | OD3828 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H | Square - 38mm L x 38mm H |
| Width | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm | 28.00mm |
| AirFlow | - | - | - | - | - |
| StaticPressure | 0.260 in H2O (64.8 Pa) | 0.260 in H2O (64.8 Pa) | 0.260 in H2O (64.8 Pa) | 0.260 in H2O (64.8 Pa) | 0.260 in H2O (64.8 Pa) |