OSTHD220080.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHD220080.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | OSTHD | OSTHD | OSTHD | OSTHD | OSTHD |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| Voltage | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |