Vishay Sfernice P0805C2003BNT
Número da peça
P0805C2003BNT
Fabricante
Vishay Sfernice
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
P0805C2003BNT.pdf
Descrição
SFERNICE THIN FILMS
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order P0805C2003BNT on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the P0805C2003BNT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P0805C2003BNT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P0805C2003BNT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P P P P P
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 200 kOhms 200 kOhms 200 kOhms 200 kOhms 200 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm)
Height-Seated(Max) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm)