P33-10S/22.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P33-10S/22.
| Imagem |
| Fabricante | Polytron | Polytron | Polytron | Polytron | Polytron |
| Package/Case | 5-DIP Module | 5-DIP Module | 5-DIP Module | 5-DIP Module | 5-DIP Module |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | P3 | P3 | P3 | P3 | P3 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 105 ~ 125 VAC | 105 ~ 125 VAC | 105 ~ 125 VAC | 105 ~ 125 VAC | 105 ~ 125 VAC |
| Voltage-Output1 | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |
| Power(Watts) | - | - | - | - | - |
| Features | SCP | SCP | SCP | SCP | SCP |
| OperatingTemperature | -25°C ~ 71°C | -25°C ~ 71°C | -25°C ~ 71°C | -25°C ~ 71°C | -25°C ~ 71°C |
| Efficiency | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) | 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) | 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) | 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) | 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) |