Taiwan Semiconductor Corporation P6SMB68CA
Número da peça
P6SMB68CA
Fabricante
Taiwan Semiconductor Corporation
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-214AA, SMB
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.P6SMB68CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AA
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order P6SMB68CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the P6SMB68CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6SMB68CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P6SMB68CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P6SMB68CA pin diagram, P6SMB68CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P6SMB P6SMB P6SMB P6SMB P6SMB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V
Voltage-Breakdown(Min) 64.6V 64.6V 64.6V 64.6V 64.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 92V 92V 92V 92V 92V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W