PCT22/20BK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PCT22/20BK.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PCT | PCT | PCT | PCT | PCT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 22 µF | 22 µF | 22 µF | 22 µF | 22 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 1.8Ohm @ 100kHz | 1.8Ohm @ 100kHz | 1.8Ohm @ 100kHz | 1.8Ohm @ 100kHz | 1.8Ohm @ 100kHz |
| Lifetime@Temp | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.075 (1.90mm) | 0.075 (1.90mm) | 0.075 (1.90mm) | 0.075 (1.90mm) | 0.075 (1.90mm) |