PDZVTFTR7.5B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PDZVTFTR7.5B.
| Imagem |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±6% | ±6% | ±6% | ±6% | ±6% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 4 Ohms | 4 Ohms | 4 Ohms | 4 Ohms | 4 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |
| Operating Temperature | 7.5 V | 7.5 V | 7.5 V | 7.5 V | 7.5 V |
| Supplier Device Package | 20 µA @ 4 V | 20 µA @ 4 V | 20 µA @ 4 V | 20 µA @ 4 V | 20 µA @ 4 V |