PFE5KR330.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PFE5KR330.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Powr-Rib®PFE | Powr-Rib®PFE | Powr-Rib®PFE | Powr-Rib®PFE | Powr-Rib®PFE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms | 330 mOhms |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Power(Watts) | 962W | 962W | 962W | 962W | 962W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C |