PG0926.223NL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PG0926.223NL.
| Imagem |
| Número da peça | PG0926.113NLT | PG0926.102NLT | PG0926.153NLT | PG0926.182NLT | PG0926.223NLT |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A |
| Current-Saturation(Isat) | 7.5A | 7.5A | 7.5A | 7.5A | 7.5A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 21mOhm | 21mOhm | 21mOhm | 21mOhm | 21mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |