PIC16C54CT-40/SO.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Series | PIC® 16C | PIC® 16C | PIC® 16C | PIC® 16C | PIC® 16C |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |