PIC16F1509-E/SO.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |