PIC16F19155-I/SP.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz |