PIC16F685-I/SS.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |