PIC16F76T-E/SO.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Series | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |