PIC17C43-25I/P.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) | 40-DIP (0.600", 15.24mm) | 40-DIP (0.600", 15.24mm) | 40-DIP (0.600", 15.24mm) | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 17C | PIC® 17C | PIC® 17C | PIC® 17C | PIC® 17C |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 25MHz | 25MHz | 25MHz | 25MHz | 25MHz |