PIC18LF2585-I/SP.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 18F | PIC® 18F | PIC® 18F | PIC® 18F | PIC® 18F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |