3M PK10-050S-S-DA
Número da peça
PK10-050S-S-DA
Fabricante
3M
Categoria:
Rechteck-Steckverbinder - Arrays, Kantenausführung Mezzanine (Platine-zu-Platine)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.PK10-050S-S-DA.pdf
Descrição
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order PK10-050S-S-DA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the PK10-050S-S-DA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PK10-050S-S-DA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Pak 10, PK10 Pak 10, PK10 Pak 10, PK10 Pak 10, PK10 Pak 10, PK10
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 50 50 50 50 50
Pitch 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
MatedStackingHeights 5mm 5mm 5mm 5mm 5mm