PL22CHLR110.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PL22CHLR110.
| Imagem |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | PL | PL | PL | PL | PL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Red | Red | Red | Red | Red |
| LensColor | - | - | - | - | - |
| LensTransparency | - | - | - | - | - |
| Ratings | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC |
| Voltage | 110V | 110V | 110V | 110V | 110V |
| Current | 18mA | 18mA | 18mA | 18mA | 18mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) |
| LensSize | 29.00mm Dia | 29.00mm Dia | 29.00mm Dia | 29.00mm Dia | 29.00mm Dia |