PPB2202330KHL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PPB2202330KHL.
| Imagem |
| Fabricante | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PPB | PPB | PPB | PPB | PPB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.033 µF | 0.033 µF | 0.033 µF | 0.033 µF | 0.033 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| VoltageRating-AC | 700V | 700V | 700V | 700V | 700V |
| VoltageRating-DC | 2000V (2kV) | 2000V (2kV) | 2000V (2kV) | 2000V (2kV) | 2000V (2kV) |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.260 L x 0.512 W (32.00mm x 13.00mm) | 1.260 L x 0.512 W (32.00mm x 13.00mm) | 1.260 L x 0.512 W (32.00mm x 13.00mm) | 1.260 L x 0.512 W (32.00mm x 13.00mm) | 1.260 L x 0.512 W (32.00mm x 13.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) | 0.866 (22.00mm) |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| LeadSpacing | 1.083 (27.50mm) | 1.083 (27.50mm) | 1.083 (27.50mm) | 1.083 (27.50mm) | 1.083 (27.50mm) |