PPT0.5-10MM.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PPT0.5-10MM.
| Imagem |
| Fabricante | Bertech | Bertech | Bertech | Bertech | Bertech |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | BERTECH® PPT0.5 | BERTECH® PPT0.5 | BERTECH® PPT0.5 | BERTECH® PPT0.5 | BERTECH® PPT0.5 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TapeType | - | - | - | - | - |
| Adhesive | Silicone | Silicone | Silicone | Silicone | Silicone |
| Thickness | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) |
| Thickness-Adhesive | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) |
| Thickness-BackingCarrier | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) | 0.0005 (0.5 mils, 0.013mm) |
| Width | 0.39 (10.00mm) | 0.39 (10.00mm) | 0.39 (10.00mm) | 0.39 (10.00mm) | 0.39 (10.00mm) |