QW0121BR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QW0121BR.
| Imagem |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 121 Ohms | 121 Ohms | 121 Ohms | 121 Ohms | 121 Ohms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.094 Dia x 0.256 L (2.40mm x 6.50mm) | 0.094 Dia x 0.256 L (2.40mm x 6.50mm) | 0.094 Dia x 0.256 L (2.40mm x 6.50mm) | 0.094 Dia x 0.256 L (2.40mm x 6.50mm) | 0.094 Dia x 0.256 L (2.40mm x 6.50mm) |