RA73F2A3K4BTDF.pdf
| Imagem |
| Series | RA73 | RA73 | RA73 | RA73 | RA73 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3.4 kOhms | 3.4 kOhms | 3.4 kOhms | 3.4 kOhms | 3.4 kOhms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| TemperatureCoefficient | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.023 (0.58mm) | 0.023 (0.58mm) | 0.023 (0.58mm) | 0.023 (0.58mm) | 0.023 (0.58mm) |