Texas Instruments REF4132A25DBVRQ1
Número da peça
REF4132A25DBVRQ1
Fabricante
Texas Instruments
Categoria:
PMIC – Spannungsreferenz
Pacote
SC-74A, SOT-753
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.REF4132A25DBVRQ1.pdf
Descrição
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order REF4132A25DBVRQ1 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the REF4132A25DBVRQ1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of REF4132A25DBVRQ1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments
ProductStatus Active Active Active Active Active
ReferenceType Series Series Series Series Series
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA 10 mA
Tolerance ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05%
TemperatureCoefficient 12ppm/°C 12ppm/°C 12ppm/°C 12ppm/°C 12ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz 15µVp-p 15µVp-p 15µVp-p 15µVp-p 15µVp-p
Noise-10Hzto10kHz 24µVrms 24µVrms 24µVrms 24µVrms 24µVrms
Voltage-Input 2.55V ~ 5.5V 2.55V ~ 5.5V 2.55V ~ 5.5V 2.55V ~ 5.5V 2.55V ~ 5.5V