REM10-1212D/A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of REM10-1212D/A.
| Imagem |
| Fabricante | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | MEDLINE REM10 (10W) | MEDLINE REM10 (10W) | MEDLINE REM10 (10W) | MEDLINE REM10 (10W) | MEDLINE REM10 (10W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Voltage-Input(Min) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | -12V | -12V | -12V | -12V | -12V |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 416mA, 416mA | 416mA, 416mA | 416mA, 416mA | 416mA, 416mA | 416mA, 416mA |
| Power(Watts) | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W |
| Voltage-Isolation | 5 kV | 5 kV | 5 kV | 5 kV | 5 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |