RF292A2JDFADGB.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ConnectorStyle | 2.92mm | 2.92mm | 2.92mm | 2.92mm | 2.92mm |
| ContactTermination | Solder | Solder | Solder | Solder | Solder |
| ShieldTermination | Solder | Solder | Solder | Solder | Solder |
| Impedance | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm |
| MountingFeature | Flange | Flange | Flange | Flange | Flange |
| CableGroup | - | - | - | - | - |
| FasteningType | Threaded | Threaded | Threaded | Threaded | Threaded |
| Frequency-Max | 40 GHz | 40 GHz | 40 GHz | 40 GHz | 40 GHz |