RG2012V-2430-B-T5.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | RG | RG | RG | RG | RG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 243 Ohms | 243 Ohms | 243 Ohms | 243 Ohms | 243 Ohms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| TemperatureCoefficient | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) |