TE Connectivity Passive Product RN73C2A32K4BTDF
Número da peça
RN73C2A32K4BTDF
Pacote
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.RN73C2A32K4BTDF.pdf
Descrição
RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/10W 0805
Product details
1. How to order RN73C2A32K4BTDF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the RN73C2A32K4BTDF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RN73C2A32K4BTDF?
Resistance 32.4 kOhms 32.4 kOhms 32.4 kOhms 32.4 kOhms 32.4 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm)