TE Connectivity Passive Product RN73C2A8K45BTDF
Número da peça
RN73C2A8K45BTDF
Fabricante
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.RN73C2A8K45BTDF.pdf
Descrição
RES SMD 8.45KOHM 0.1% 1/10W 0805
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order RN73C2A8K45BTDF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the RN73C2A8K45BTDF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RN73C2A8K45BTDF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 8.45 kOhms 8.45 kOhms 8.45 kOhms 8.45 kOhms 8.45 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm)