RNF-3000-4.5/1.5-0-SP.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ShrinkageRatio | 3 to 1 | 3 to 1 | 3 to 1 | 3 to 1 | 3 to 1 |
| Length | 3.28' (1.00m) | 3.28' (1.00m) | 3.28' (1.00m) | 3.28' (1.00m) | 3.28' (1.00m) |
| InnerDiameter-Supplied | 0.177 (4.50mm) | 0.177 (4.50mm) | 0.177 (4.50mm) | 0.177 (4.50mm) | 0.177 (4.50mm) |
| InnerDiameter-Recovered | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |
| RecoveredWallThickness | 0.022 (0.56mm) | 0.022 (0.56mm) | 0.022 (0.56mm) | 0.022 (0.56mm) | 0.022 (0.56mm) |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| ShrinkTemperature | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C |