ROV14-101K-S-2.pdf
| Imagem |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V |
| MaximumDCVolts | 85 V | 85 V | 85 V | 85 V | 85 V |
| VaristorVoltage(Min) | 90 V | 90 V | 90 V | 90 V | 90 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| VaristorVoltage(Max) | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V |
| Current-Surge | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA |
| Energy | 28J | 28J | 28J | 28J | 28J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 2221 pF @ 1 kHz | 2221 pF @ 1 kHz | 2221 pF @ 1 kHz | 2221 pF @ 1 kHz | 2221 pF @ 1 kHz |