ROV20E241K-2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ROV20E241K-2.
| Imagem |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V |
| MaximumDCVolts | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V |
| VaristorVoltage(Min) | 216 V | 216 V | 216 V | 216 V | 216 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| VaristorVoltage(Max) | 264 V | 264 V | 264 V | 264 V | 264 V |
| Current-Surge | 12.5 kA | 12.5 kA | 12.5 kA | 12.5 kA | 12.5 kA |
| Energy | 202J | 202J | 202J | 202J | 202J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1420 pF @ 1 kHz | 1420 pF @ 1 kHz | 1420 pF @ 1 kHz | 1420 pF @ 1 kHz | 1420 pF @ 1 kHz |