RSSD10X50A22R0JS06.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms |
| Power(Watts) | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 0.453 OD, 0.197 ID (11.50mm x 5.00mm) | 0.453 OD, 0.197 ID (11.50mm x 5.00mm) | 0.453 OD, 0.197 ID (11.50mm x 5.00mm) | 0.453 OD, 0.197 ID (11.50mm x 5.00mm) | 0.453 OD, 0.197 ID (11.50mm x 5.00mm) |
| Length | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) |