API Delevan Inc. S0402-22NG2E
Número da peça
S0402-22NG2E
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S0402-22NG2E.pdf
Descrição
FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD
Product details
1. How to order S0402-22NG2E on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S0402-22NG2E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S0402-22NG2E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S0402-22NG2E.
Inductance 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 400 mA 400 mA 400 mA 400 mA 400 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq 24 @ 250MHz 24 @ 250MHz 24 @ 250MHz 24 @ 250MHz 24 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 2.8GHz 2.8GHz 2.8GHz 2.8GHz 2.8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz