API Delevan Inc. S0402-2N2F1S
Número da peça
S0402-2N2F1S
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S0402-2N2F1S.pdf
Descrição
FIXED IND 2.2NH 950MA 90MOHM SMD
Product details
1. How to order S0402-2N2F1S on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S0402-2N2F1S price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S0402-2N2F1S?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S0402-2N2F1S.
Inductance 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max
Q@Freq 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 8.5GHz 8.5GHz 8.5GHz 8.5GHz 8.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz