API Delevan Inc. S0402-3N3F1E
Número da peça
S0402-3N3F1E
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S0402-3N3F1E.pdf
Descrição
FIXED IND 3.3NH 800MA 80MOHM SMD
Product details
1. How to order S0402-3N3F1E on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S0402-3N3F1E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S0402-3N3F1E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S0402-3N3F1E.
Inductance 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max
Q@Freq 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz